FILIAŁY: POLANA I DOBKA

21.08.2016 r. 13. Niedziela po Trójcy Świętej

 

Hasło

tygodnia:

 

Cokolwiek uczyniliście jednemu

z tych najmniejszych moich braci,

mnie uczyniliście.

Mt 25,40

 

W najbliższą niedzielę 28. sierpnia 2016,

nabożeństwa odbywać się będą o stałych porach:

- Dobka 8:30

- Polana 10:00

 

- Do nabycia jest nowy numer Głosu Parafialnego.

 

- PTE oddział w Ustroniu informuje, że wyjazd na wycieczkę na Jurę Krakowsko Częstochowską w dniu 27 sierpnia odbędzie się o godz. 7:00 z placu kościelnego w Ustroniu (pl. K Kotschego). Wpłaty za udział w wycieczce przyjmowane są w kancelarii parafialnej w Ustroniu.

 

- Parafia Ewangelicko – Augsburska w Goleszowie zaprasza na uroczystość 90-lecia poświęcenia kościoła w Godziszowie. Nabożeństwo odbędzie się w niedzielę 21 sierpnia br. o godzinie 1030. Słowem Bożym służyć będzie ks. bp Adrian Korczago.

 

- Parafia Ewangelicko-Augsburska w Jaworzu serdecznie zaprasza na Pamiątkę Poświęcenia Kościoła w Jaworzu. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w niedzielę 21 sierpnia 2016r. o godz. 10:00. W czasie nabożeństwa Słowem Bożym służyć będzie ks. Dariusz Dawid z Zabrza. Poranek muzyki i pieśni religijnej rozpocznie się o godz. 9:00.

 

Zapowiedzi:

Tadeusz Walkowiak, syn Kazimierza i Marii zd. Frączek, zam. w Borowinie gm. Szprotawa, wyznania RK, pragnie poślubić Krystynę Brudny, córkę Andrzeja i Ewy zd. Pilch, zam. w Ustroniu, ul. Złocieni, wyznania E-A. Ślub odbędzie się w czwartek 25.08. o godz. 13:00 w kościele ap. Mateusza w Ustroniu Polanie.

 

Z karty żałobnej podajemy, że w minionym tygodniu pożegnaliśmy:

śp. Jana Tyrna, przeżył 68 lat, zam. Ustroń ul. Daszyńskiego.

 

Facebook